🆕Info pro nováčky

Právě jsi se zaregistroval, co dál?

Do přírody se dostaneš teleportem přes příkaz /rtp. Vše důležité najdeš v našem menu, to otevřeš přes /menu.

Na serveru existuje základní herní měna a prémiová měna groše. Obojí lze získat ze hry, groše lze navíc zakoupit na /grose a podpořit tím server.

Residence stojí peníze, pokud tedy chceš začít bydlet, budeš muset nejprve nějaké obstarat. Podrobnější informace o tom, jak vydělat peníze najdeš v sekci ekonomika. Ze začátku ti však stačí prodej v /shop, dělat questy na spawnu a nebo jednoduché zakázky na /zakazky.

Do serverového obchodu se dostaneš příkazem /shop. O tom, jak funguje se dočteš v sekci Server Shop.

Abys získal vyšší rank a tímpádem větší resky, /back a řadu dalších výhod, musíš plnit questy. Questy zadávají postavy na spawnu, vždy ta, nad kterou bliká symbol noty.

Aktuální quest zobrazíš příkazem /ukol, kdo zadává další quest zjistíš přes /dalsiukol. Ranky lze taky zakoupit na /vip, veškeré informace k rankům najdeš na /ranky.

Důležité je také propojit si herní účet s naším discordem, na něm najdeš řadu informací, aktualit a případnou pomoc s tvými dotazy a problémy. Napiš /discord, klikni na odkaz a botovi jménem FenixBot opiš kód, který vidíš ve hře v chatu.

Zajímavé odměny lze získat také hlasováním pro server přes /vote, získáš tím klíče, za každý hlas dostaneš hlasovací klíč a za určitý počet i klíč vzestupu, královský klíč a klíč chaosu.

Řadu dalších informací a statistik najdeš také na našem webu https://fenixcraft.cz/ a v hráčské administraci https://admin.fenixcraft.cz/-> do administrace se přihlásíš stejným jménem a heslem, jako ve hře.

Základní residence u ranku panoš nejsou tak veliké, nicméně zdarma můžete svůj rank vylepšit a získat výrazně větší res. Navíc, pokud stavíte větší projekt a je reálně smysluplný, může Vám AT na požádání residenci zvětšit.